Coraz więcej osób decyduje się na ciekawe auto do ślubu. Zainteresowanie Mustangami też jest duże i trafiają nam się zapytania z całej Polski. Dzisiaj chciałbym przedstawić rówieśnika naszej Lyssii, pięknego Mustanga w jedynie słusznym kolorze: czerwonym! Pięknie odrestaurowany przez kolegę z klubu Maćka dołącza do Naszych Partnerów.

Kto lepiej napisze o tym nietuzinkowym samochodzie niż jego właściciel?

W naszej ofercie znajdą Państwo prestiżowy zabytkowy samochód marki Ford Mustang z 1965 roku, samochód ten jest wyposażony w pięknie brzmiący silnik V8 o pojemności 4,7 litra o mocy 200 koni mechanicznych i automatyczną skrzynię biegów.

Oprócz tego samochód posiada czarną skórzaną tapicerkę i klimatyzowane wnętrze, co pozwala delektować się jazdą w największe upały, zadowalając przy tym nawet najbardziej wymagających klientów.

Wnętrze jest przestronne i wygodne, drzwi szerokie(każda suknia ślubna się mieści).

Jego zadziorna i klasyczna sylwetka robi wrażenie na każdej napotkanej osobie, podczas jazdy tym samochodem można usłyszeć słowa przechodniów: „patrz mustang!”, szczęki opadają, głowy się obracają.

Nasz Mustang był kompleksowo odrestaurowany w latach 2009/2010, jego aktualny stan jest praktycznie idealny.

Jeżeli chcesz się wyróżnić z tłumu oblatanych limuzyn i niby niepowtarzalnych bmw, jeżeli pragniesz by Twoje/Wasze wesele miało styl i klasę, nietuzinkowy charakter, który zaintryguje gości to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli szukasz niezapomnianych wrażeń i luksusu, prestiżu, emocji, jeżeli lubisz spełniać marzenia – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zainteresowanych tym wspaniałym samochodem do ślubu zapraszamy na stronę: www.mustangdoslubu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *