1. Jakie dane o Tobie zbieramy?

Dane zbierane automatycznie.
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie https://mustangiemdoslubu.pluzz.pl, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami.
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp. W żadnym razie nie potrzebujemy znać Twojej daty urodzenia, peselu czy PINu do karty.

2. W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku – włączając nasze wizyty na stronie.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

3. W jaki sposób mustangiemdoslubu.pluzz.pl kontaktuje się z Tobą?

Jeżeli otrzymaliśmy od Ciebie pytanie, to skontaktujemy się, żeby na to pytanie odpowiedzieć. Nie będziemy dzwonić, pisać, rzucać czarów czy przekleństw jeśli sobie tego nie życzysz. Czasami zadzwonimy po Twoim weselu zapytać czy wszystko się udało, a jeśli mamy jakieś zdjęcia – zapytamy jak się nimi z Tobą podzielić.

4. Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

5. Kontakt

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego.