Piątek na lotnisku, piątek na parkingu

Wpis z dnia 3 września 2011 Brak komentarzy

Chyba każdy z nas, już od pierwszych, poniedziałkowych minut w pracy, zaczyna myśleć o zbliżającym się piątku. Zaczyna się odliczanie dni, planowanie weekendowych rozrywek, umawianie znajomych. Egzystujemy całe pięć dni zawieszeni pod szyldem: byle do piątku! i w momencie kiedy w końcu nadechodzi – oficjalnie rozpoczynamy weekend. Nie inaczej było i ze mną, kiedy to jeden telefon wywrócił mój piątkowy plan do góry nogami i jednocześnie sprawił, że nie mogłem się doczekać końca pracy.

Zadzwonił Paweł i poinformował, że robią ślubną sesję i mają pomysł, żeby wykorzystać naszego Mustanga do sesji. Ochoczo przystałem na propozycję, zwłaszcza, że wiązało się to z odwiedzeniem kolejnych dawno nie widzianych miejsc. Plan był taki, żeby wykorzystać zachód słońca i jako najlepiej się ku temu nadające miejsce wybrano lotnisko na Dajtkach.

Sesję obsługiwał profesjonalny fotograf, więc ja przejąłem rolę asystenta: to trzymając lampę, to znowu niosąc plecak. Jednak udało mi się przy okazji strzelić parę zdjęć z tzw. partyzanta. Efekt na tyle mi się spodobał, że postanowiłem pokazać zdjęcia na blogu.

Natalii i Pawłowi życzę stymulującej adrenaliny jak przy skoku na spadochronie oraz chwil spokoju jak na podziemnym parkingu wieczorem 😉

Zabytkowy Ford Mustang do sesji ślubnych (fot. MDS)


Auto do wynajęcia - Olsztyn (fot. MDS)


Piękny samochód retro na ślub (fot. MDS)


Mustang do wynajęcia (fot. MDS)


Samochód do Ślubu (fot. MDS)


Zdjęcia, sesje, fotografia ślubna (fot. MDS)


Auto do ślubu Olsztyn (fot. MDS)


Zabytkowy retro klasyk (fot. MDS)


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

(required)

(required)